Dalyvių video 2015

1-5 kl. nugalėtojai:
I vieta. Vilkaviškio Pradinė mokykla, 3a klasė.
II vieta. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, 2-4 kl. komanda.
III vieta. Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla, 1a klasė.

6-12 kl. nugalėtojai:
I vieta. Šiaulių ,,Romuvos" gimnazija, 3e gimn.klasė.
II vieta. Antano Smetonos gimnazija, 2c gimn.klasė.
III vieta. Utenos Dauniškio gimnazija, 1b gimn.klasė.

 • Druskininkai, "Saulės" pagrindinė mokykla 8a

  Druskininkų "Saulės" pagrindinės mokyklos 8a klasės moksleivės yra linksmos , aktyvios, nestokojančios humoro jausmo,tai šokanti klasė. Joms mankšta neatsiejama gyvenimo dalis, kurioje patiriamas malonus energijos pojūtis. Lai šie džiaugsmingi fiziniai pratimai, šokio elementai suteikia džiaugsmo, padeda įgyti gražią ir taisyklingą laikyseną. Tik sveikas ir stiprus moksleivis, gali siekti užsibrėžto tikslo, pasitikėti savo jėgomis.
 • Alytus, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla 4b

  Mūsų klasė yra pakankamai sportiška. Esame visi judrūs, gyvybingi, stirpūs, dąsūs, žvalūs ir sveiki, nes mėgstame mankštintis ir daug sportuoti. Mūsų šūkis „Augu sveikas ir smagus, nes mankštinuos visus rytus“. Šiuo geru pavyzdžiu tikimės paskatinti ir kitus vaikus bei suaugusius žmones kuo daugiau judėti.
 • Pagėgiai, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija 7A

  Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 7A klasės mankštos tikslas - skatinti mokinius mankštintis pertraukų ir pamokų metu. Ugdyti teigiamą nuostatą į fizinį aktyvumą įmanoma ir be sportinės aprangos bei sporto aikštynų. Nesudėtingi pratimai pakelia mokinių ir mokytojos nuotaiką, nuima nuovargį nuo sėdėjimo prie suolo, padeda geriau įsisavinti pamokos medžiagą.
 • Pakruojis, ,,Atžalyno'' gimnazija 10 B

  Atžalyno gimnazistės mėgsta sportuoti! Joms mankšta tai ne tik geros nuotaikos užtaisas, bet ir galimybė pabūti drauge, linksmai ir naudingai praleisti laiką bei padailinti kūno formas. :)
 • Vilnius , Vilniaus ,,Atžalyno" mokykla-darželis 3 a

  Mankšta – tai sielos šokis, kuris pažadina mažiausias kūno daleles, atpalaiduoja pojūčius. Šokis bundančioje gamtoje priverčia pajusti nesibaigiantį gamtos ratą...
 • Mažeikiai, Gabijos gimnazija IIf

  Drąsiai save vadiname sportiškiausia klase! Mūsų kabinetas – sporto salė, mūsų auklėtoja – kūno kultūros mokytoja, mūsų hobis – SPORTAS!
  Balsuokite už mus, dėkojame :)

Puslapiai: