Dalyvių video 2015

1-5 kl. nugalėtojai:
I vieta. Vilkaviškio Pradinė mokykla, 3a klasė.
II vieta. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, 2-4 kl. komanda.
III vieta. Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla, 1a klasė.

6-12 kl. nugalėtojai:
I vieta. Šiaulių ,,Romuvos" gimnazija, 3e gimn.klasė.
II vieta. Antano Smetonos gimnazija, 2c gimn.klasė.
III vieta. Utenos Dauniškio gimnazija, 1b gimn.klasė.

 • Širvintos, Širvintų Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija Ib

  Žvalūs ir entuziastingi žmonės, kuriuos matysite vaizdo įraše – Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos Ib klasės mokiniai. Mes aktyvūs bei draugiški, tad nesvarbu ką veikiame ir koks stiprus tingulys mus laiko savo gniaužtuose, pamatę sportuojantį bendraklasį visada prisijungiame bendrai mankštai. Drauge esame vieningi ir visada siekiame bendro tikslo, nes norime būti pavyzdys kitiems.
 • Utena, Utenos Dauniškio gimnazija 1b

  Nori pakeisti savo gyvenimą? Jums trūksta žinių ar informacijos kaip tai padaryti? Ne. Ko gero, stinga tik jėgų, valios, užsispyrimo, tikėjimo, kad gali kažką pakeisti.
  Reikia nedaug , tik pabandyti... Judėkite, sportuokite gamtoje! Judėjimas gryname ore – tai geresnė savijauta ir nuotaika, energijos antplūdis ir sveikata. O sporto priemones pati gamta pasiūlys...
  Išmintis teigia: sveikame kūne – sveika siela. Tad jie norite būti kosmopolitiški, gyvybingi, sveiki, aktyvūs ir laimingi, siekite šio tikslo taip atkakliai kaip siekia Utenos Dauniškio gimnazijos 1b klasės gimnazistai.

 • Šakių raj., Kidulių pagrindinė mokykla 8 klasė

  Judėjimas ir grynas oras - sveikatos pagrindas. Kidulių pagrindinės mokyklos mokiniai dažnai mankštinasi prie Nemuno esančiame parke, kur net karštomis dienomis nuolat dvelkia malonus vėjelis ir yra daug vietos. Mankštinantis gamtoje arba prie tekančio vandens patiriama daugiau teigiamų emocijų, negu tai darant uždaroje erdvėje.
 • Pumpėnai, Pumpėnų Gimnazija 12

  Mūsų mažos mokykolos, mažos klasės, maža mankšta.
 • Šilutė, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla 6c

  Mes tai pat prisijungėme prie klasės mnakštos projekto!Esame iš 6c klasės, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos.Nieko nesurežisavom ir darėm viską tiesiogiai, kaip visada vienas kitam prasivesdami mankštą!
 • Šiauliai, Šiaulių ,,Romuvos 3e

  Šaunioji 3E klasė iš Šiaulių ,,Romuvos" gimnazijos kviečia visus nusikelti į 1980- uosius ir judėti kartu po Šiaulius aerobikos ritmu!

Puslapiai: