Dalyvių video 2015

1-5 kl. nugalėtojai:
I vieta. Vilkaviškio Pradinė mokykla, 3a klasė.
II vieta. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, 2-4 kl. komanda.
III vieta. Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla, 1a klasė.

6-12 kl. nugalėtojai:
I vieta. Šiaulių ,,Romuvos" gimnazija, 3e gimn.klasė.
II vieta. Antano Smetonos gimnazija, 2c gimn.klasė.
III vieta. Utenos Dauniškio gimnazija, 1b gimn.klasė.

 • Tauragė, Tauragės „Aušros“ pagr. m-kla 3a

  Užtenka sėdėti, geriau pajudėti!
 • Eitminiškės, Eitminiškių vidurinė mokykla 8 - 9

  Mūsų mokykla nėra didelė, todėl draugiškai nusprendėme mankštintis kartu dviems klasėms. Mes manome, kad sportuoti galima bet kur, o sportuoti gamtoje dar smagiau. Atliekant pratimus gryname ore gauname daugiau naudos, nes mūsų kraują pasiekia daugiau deguonies. Sportuojant svarbu gauti pakankamai skysčių, todėl po mankštos visi atsigaiviname vandeniu.
 • Panevėžio r., Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija 5 klasė

  Linksma, draugiška ir sportuojanti Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos 5-a klasė sistemingai mankštinasi, o savo mankštai naudoja daug kamuolių ir
  netradicinį inventorių. Kamuolių perdavimas įvairiais būdais: prieš save, aukštai, žemai, zigzagais ir dedami į krepšius. Po kiekvieno perdavimo būdo prabėgimas per kopetėles: statant vieną koją į kvadratėlį, dvi kojas, judant pirmyn atgal ir šuoliukais. Tokia mankšta lavina visą kūną. Po jos galima bėgti į pamokas arba žaisti mėgstamus žaidimaus. Paįstrio penktokai savo mankštą, su dar daugiau pratimų mielai parodytu festivalyje "Sportas visiems".
 • Panevėžio raj., Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija 6-10 klasės

  Draugų grupė iš Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos 6- 10 kl. kiekvieną dieną nors trumpam susirenka stadione pasimankštinti. Mėgstamiausia vieta kliūčių ruožas iš padangų. Čia galima atlikti daug visą kūną lavinančių pratimų: šuoliukų, peršokimų, nušokimų. Jėgos pratimai atliekami ant gimnastikos prietaisų. Mergaitės mėgsta daryti atsilenkimus, berniukai atsispaudimus ir prisitraukimus. Mankšta mokyklos stadione gerina mokinių savijautą, stiprina sveikatą, todėl daugelis grupės narių yra gimnazijos sporto varžybų nugalėtojai.Bet svarbiausia yra bendravimas ir sveikatos stiprinimas.
 • Panevėžio r., Smilgių gimnazija IIg.

  Smilgių gimnazijos II g. klasės moksleiviai kviečia pratimus atlikti porose, nes drauge sportuoti yra daug smagiau!
 • Endriejavas, Endriejavo vidurinė mokykla 1 klasė

  Tai pirmokų mankšta, kurią visi mokiniai labai mėgsta. Mažieji sportininkai labai judrūs, suteikiamas poreikis judėti. Mankštą darome dažnai, o dažnai ir ryte, pamokų pradžioje. Nuotaikinga muzika, pirato daina, kurią moka vaikai dainuoti ir mankštos pratimai nuteikia geram visos dienos darbui.

Puslapiai: