Dalyvių video 2015

1-5 kl. nugalėtojai:
I vieta. Vilkaviškio Pradinė mokykla, 3a klasė.
II vieta. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, 2-4 kl. komanda.
III vieta. Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla, 1a klasė.

6-12 kl. nugalėtojai:
I vieta. Šiaulių ,,Romuvos" gimnazija, 3e gimn.klasė.
II vieta. Antano Smetonos gimnazija, 2c gimn.klasė.
III vieta. Utenos Dauniškio gimnazija, 1b gimn.klasė.

 • Radviliškio rajonas, Tyruliu Pagrindine mokykla 5/6 jungtinė

  Tyruliu mokyklos 5/6 klasėje viso 10 mokiniu : 4 mergaites ir 6 berniukai. Visi entuziastingai ėmėsi dalyvauti šiame konkurse dėl pagrindinio prizo :)
  Įkėlėme veiklą, kuri vyksta pastoviai ir pratimus konkursui.
 • Vilkaviškis, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija 7a, 7b

  Surinkome vaikus iš dviejų klasių norėdami parodyti, kad nesveikai gyvenant esi irzlus, liūdnas, viskuo nepatenkintas. O kai darai mankštą tampi žvalesnis, linksmesnis, judresnis.
 • Joniškio rajonas, Gasčiūnų pagrindinė mokykla 10

  Norime parodyti koks sportas gali būti linksmas ir trokštame sukelti daugumai jūsų motyvacija sportuoti. :)
 • Vilnius, Vilniaus Žiburio pradinė mokykla 3a

  Vilniaus "Žiburio" pradinės mokyklos 3a klasė pristato savo klasės mankštą varžybų DRASŪS, STIPRŪS, VIKRŪS nugalėtojų stiliumi. 3-čios a klasės žiburiečiai garsėja mokykloje savo energija, kūrybingumu bei aistra sportui. Balsuokite už šį vaizdo klipą, nes šie vaikai tikrai nusipelnė kelionės į Palangą! :)
 • Pagėgiai, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija 8b

  Pratimai su kamuoliu treniruoja daugelį raumenų grupių. Gimnastikos kamuolys yra judama atrama. Mankštinantis su nestabiliu gimnastikos kamuoliu, daugeliu atvejų reikia ne tik atlikti pratimą, bet ir išlaikyti pusiausvyrą, tai suteikia treniruotei intensyvumo ir didina giliųjų raumenų darbą. Šie pratimai nenuobodūs, netgi smagūs ir mankštintis galite namuose, todėl sutaupysite nemažai laiko, ir pinigų.
 • Kaunas, Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla 1a

  Mes esame iš Kauno Simono Daukanto vidurinės mokyklos, vienos klasės draugai. Mūsų klasė į mokyklą susirinko galima sakyti tiesiai iš smėlio dėžės. Tiesa, pirmiausiai mus ,,apdorojo“ mokytoja Jolanta, pas kurią atvedė tėčiai ir mamos. Nuo pat pirmų dienų pradėjome užsiminėti labai įdomiais dalykais: dainavimu, šokimu, vaidyba, sportu. Taigi metėme kibirėlius ir žaislelius į šalį ir pasinėrėme į mokslo, sporto, dainų ir šokio pasaulį.

Puslapiai: