Dalyvių video 2015

1-5 kl. nugalėtojai:
I vieta. Vilkaviškio Pradinė mokykla, 3a klasė.
II vieta. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, 2-4 kl. komanda.
III vieta. Kauno Simono Daukanto vidurinė mokykla, 1a klasė.

6-12 kl. nugalėtojai:
I vieta. Šiaulių ,,Romuvos" gimnazija, 3e gimn.klasė.
II vieta. Antano Smetonos gimnazija, 2c gimn.klasė.
III vieta. Utenos Dauniškio gimnazija, 1b gimn.klasė.

 • Panevėžys, Panevėžio „Saulėtekio” progimnazija 3 - 4 jungtinė klasė

  Panevėžio „Saulėtekio” progimnazijoje šokis ir sportas, dvi mėgstamiausios ne tik mokinių, bet ir mokytojų veiklos. Neformaliajam švietimui skirtas sporto ir šokio valandas panaudojame mokinių fiziniams gebėjimams ugdyti, o taip pat sveikatai gerinti. Kai tik oras sušyla, nieko nelaukdami užsiėmimus pradedame lauke.
 • Alytus, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla 6B klasė

  Sveiki visi! Esame linksmi ir energingi šeštokai iš Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos. Mes įsitikinę, kad sportas turi būti linksmas ir užkrečiantis geru pavyzdžiu.
 • Visaginas, Visagino „Verdenės“ gimnazija 4a

  Mes Visagino ,,Verdenės“ gimnazijos 4a klasės mokiniai. Mūsų klasėje mokosi 17 šaunių mokinių, o moko mus šauniausia pasaulyje mokytoja Lina.
  Kasdieną mes darome mankštą. Ji dalelė mūsų gyvenimo. Tik jos dėka visą dieną būname linksmi ir žvalūs, susikaupę ir sumanūs, nesergame ir nepraleidžiame pamokų. Todėl puikiai mokomės. Gimnazijoje geriame pieną, valgome vaisius ir žinome, kad nei tėveliams, nei valstybei dėl mūsų rūpesčių nekils. Mes super vaikai. O jūs?
  4a klasės mokiniai
 • Kintų mstl., Šilutės raj. Kintų pagrindinė mokykla 9 klasė

  Kintai, iš pirmo žvilgsnio, ramus miestelis, bet čia jaunimas labai aktyvus. Mums, Kintų pagrindinės mokyklos devintokams, sportas - šventė! Mankštinamės gryname ore prie Kintų pasididžiavimo Didžiosios Tujos. Pratimai su balionais yra įkandami kiekvienam, todėl visi drąsiai gali vieningai krutėti! Prisijunkite ir JUDĖKIM kartu su Kintų pagrindinės mokyklos 9-okais!
 • Visaginas, Visagino Draugystės vidurinė mokykla 5b

  Gamtos pamokose penktokams patinka atlikti mankštą . Jų sveikata yra labai svarbi suformuoti savo laikyseną ir lavinti raumenis . Mes norime, kad mūsų vaikai būtų sveiki.
 • Šilutės raj., Kintų mstl., Kintų pagrindinė mokykla 10 klasė

  Laba! žiūrėdami nepamirškit HD!! Mes esam iš Kintų, o jie - labai gražūs ir jaukūs. Esame dešimtokai. Turime pačią sportiškiausią kūno kultūros mokytoją, kuri ir paskatino mus čia dalyvauti. Džiaugiamės ir nė kiek nesigailim... Pačios geriausios emocijos ir dar kart įrodom, kad esam sportiška mokykla :)
  Filmuke yra įvairių pratimų, kurie "judina" vis skirtingus raumenis. ;)
  Montavom, filmavom ir prikūrėm. Būkit visada sportiški, aktyvūs ir su šypsena veide! Gerų emocijų žiūrint! jei nusišypsojot - tai mes ir to siekėm! ;)
  KINTŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS DEŠIMTOKAI,
  Kūno k. mokytoja - Lina Leikuvienė. Pasimankštinkit su Kintų 10okais!

Puslapiai: